Teambuilding - Vaření ve škole Chef Parade
- evgeniatomik
- 7. 5.
- Minut čtení: 1
Dne 19. září 2023 jsme na jeden den vyměnili klávesnice za vařečky a zúčastnili se kurzu vaření, který rozhodně stál za to! Pod vedením zkušeného šéfkuchaře jsme se ponořili do tajů světové kuchyně a připravili si tříchodové menu, které potěšilo všechny smysly.
Začali jsme lehce – bruschettou s čerstvými rajčaty a bazalkou, která krásně nastartovala chuťové pohárky. Následovalo Pad Thai a španělská paella – dvě výrazná jídla z opačných koutů světa, která nás naučila nejen nové techniky, ale i trpělivosti a týmové spolupráci. A sladká tečka? Churros s čokoládovým dipem, po kterých se jen zaprášilo.
Kurz nebyl jen o jídle – byl o zážitku, spolupráci a radosti z tvorby. Už teď se těšíme na další gastronomické dobrodružství!


Comments