top of page

Vedení mzdové agendy

Simona Hudíková

Elee&Teree Foto-1586_Hudíková_Simona_edi

V našem týmu se dokážeme v době nepřítomnosti plnohodnotně zastoupit a zajistit, aby byly mzdy vždy včas zpracované i zaplacené.

PAYROLL MANAGER

Poradíme si se správou mzdového účetnictví a personální agendy dle českých i slovenských předpisů.

Pomůžeme vám snížit celkové náklady na vedení mzdové agendy, vyřešíme zastupitelnost mzdové účetní, zabezpečíme diskrétnost ve vztahu k personálním i mzdovým údajům a zajistíme vedení mezd v souladu s aktuálními předpisy. V Harnol & Partners máme bohaté zkušenosti. Měsíčně zpracujeme mzdy přibližně pro 40 klientů a spočítáme přes 5 000 výplatních pásek dle českých i slovenských předpisů.

Svěřte se do naší péče a v rámci této služby získáte také služby daňového poradce se specializací na daň z příjmů fyzických osob, zdravotní pojištění a sociální zabezpečení. Časté změny v legislativě, které souvisí se zpracováním mzdové agendy a personalistiky, si vyžadují neustálou aktualizaci odborných znalostí. Proto jsme nad našimi mzdovými účetními nastavili odborný dohled daňových poradců. Díky tomu vám můžeme zaručit maximální kvalitu služeb.

 

Obracejí se na nás zejména klienti, kteří chtějí zastřešit mzdovou a personální agendu pro Českou a Slovenskou republiku a zároveň potřebují mít jednotné procesy i výstupy.

Dohled daňového poradce

Vlastní online docházkový systém

Mzdové a pracovně-právní poradenství

Individuální nastavení procesů

Komplexní mzdový servis a něco navíc

Zajistíme pro vás

  • Převzetí české i slovenské mzdové agendy a personalistiky od stávajícího zpracovatele kdykoliv v průběhu roku.

  • Komplexní vedení mzdové agendy a personalistiky (pro české i zahraniční zaměstnavatele) ve mzdovém softwaru DATACENTRUM nebo v účetním softwaru Helios ORANGE.

  • Zajištění zákonných povinnosti při nástupu i odchodu zaměstnance.

  • Zpracování podkladů pro zaúčtování mezd ve formátu, který umožňuje import do vašeho účetního softwaru.

  • Zpracování ročního zúčtování daně.

  • Reporting dle individuálních požadavků.

  • Vyplnění formulářů pro statistický úřad, úřad práce a jiné orgány státní správy.

  • Zastupování při kontrolách souvisejících s vedením mzdové agendy.

Veškerou komunikaci s úřady zajišťujeme na základě plné moci zcela bez vaší účasti: přihlášky či odhlášky zaměstnanců, měsíční přehledy, roční vyúčtování atd. V případě potřeby vám můžeme zasílat kopie jednotlivých dokumentů.

bottom of page